A
AA
AAA
A
A
A   AA   AA   K
BIP.gov.pl
BIP Urząd Gminy Domanice
BIP Urząd Gminy Domanice
BIP.gov.pl

  zastrzeżenia prawne

  Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym mogą się Państwo kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych za pośrednictwem adresu email: inspektor@cbi24.pl lub pisemnie na adres Administratora.

   

  Właściciel witryny www.bip.domanice.eu

  1. Witryna internetowa znajdująca się pod adresem www.bip.domanice.eu jest własnością Urzędu Gminy Domanice, Domanice 52, 08-113 Domanice
  2. Za treść poszczególnych podstron i publikowanych informacji odpowiada Wójt Gminy i jego pracownicy, którym powierzono zadanie redagowania treści serwisu.

   

  Warunki ogólne

   

  1. Urząd nie ponosi odpowiedzialności za szkody spowodowane pozyskaniem informacji publicznych lub ponownym wykorzystaniem informacji publicznej z naruszeniem warunków udostępniania i ponownego wykorzystania informacji publicznej zamieszczonej na stronach Biuletynu Informacji Publicznej.
  2. Dane, informacje i opracowania zawarte w serwisie internetowym www.bip.domanice.eu publikowane są jedynie dla celów informacyjnych.
  3. Dane zamieszczone w serwisie internetowym BIP Urzędu Gminy Domanice chronione są przepisami ustawy o prawie autorskim, stanowią własność Urzędu Gminy Domanice lub ich autorów.  Zawartość tej witryny nie może być modyfikowana, kopiowana, reprodukowana, sprzedawana ani publikowana bez pisemnej zgody Urzędu Gminy w Domanicach.
  4. Korzystanie z serwisu internetowego BIP Urzędu Gminy Domanice jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na stosowanie się do warunków korzystania z serwisu określonych w zastrzeżeniach prawnych.

   

   

   
  ⇑ do góry strony ⇑
  Opublikował: Łukasz Piwowarczyk
  Publikacja dnia: 04.11.2020
  Podpisał: Administrator Strony
  Dokument z dnia: 04.11.2020
  Dokument oglądany razy: 3363
Urząd Gminy Domanice